Żukowo. Mężczyzna dźgnięty nożem podczas kłótni

poniedziałek, 15 lutego 2016 r., 12:50
fot. archiwum

Do policyjnego aresztu trafił mężczyzna, który ugodził nożem kolegę. Mężczyzna trafił do szpitala. Okoliczności zdarzenia wyjaśniają funkcjonariusze KPP w Kartuzach.

Do zdarzenia doszło w niedzielę wieczorem. Jak informuje Magdalena Formela, p.o. rzecznika prasowego w KPP w Kartuzach, między dwójką mężczyzn doszło do nieporozumienia. W trakcie kłótni jeden z nich zadał drugiemu ciosy nożem.

Rannego przewieziono do szpitala, sprawca trafił do policyjnego aresztu. Funkcjonariusze wyjaśniają okoliczności zdarzenia i przesłuchują świadków.

Więcej informacji wkrótce.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.