Padłeś ofiarą przestępstwa? Skorzystaj z bezpłatnych porad śledczych

środa, 17 lutego 2016 r., 15:36

W dniach od 22 do 26 lutego odbywać się będzie Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem. W ramach prowadzonej już po raz kolejny akcji, dyżury w kartuskiej prokuraturze pełnić będą śledczy, którzy chętnym będą udzielili porad i to zarówno z zakresu prawa karnego, cywilnego, jak i administracyjnego.

Gospodarzem inicjatywy "Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem" jest Ministerstwo Sprawiedliwości. Podstawowym celem projektu jest zwrócenie szczególnej uwagi na potrzeby i prawa osób pokrzywdzonych przestępstwem.

Jedną z instytucji, której drzwi w związku z Tygodniem Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem będą szeroko otwarte, jest Prokuratura Rejonowa w Kartuzach. Śledczy miejscowej jednostki dyżury pełnić będą tu od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-15.30.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.