Kartuzy. Zgłoś kandydatów do nagrody burmistrza - Kartuskiej Skry

czwartek, 18 lutego 2016 r., 09:58
fot. archiwum

Wkrótce po raz kolejny przyznane zostaną Kartuskie Skry. To nagrody burmistrza Kartuz za wybitne zasługi i osiągnięcia na rzecz gminy. Wręczane są w kilku kategoriach m.in. kultura, sport, przedsiębiorczość czy pomoc innym. Jeśli znasz osobę, która swoimi działaniami wyróżnia się na tle innych i powinna zostać doceniona - zgłoś jej kandydaturę.

Nagrody ''Kartëskô Skra'' przyznawane są za wyjątkowe osiągnięcia na rzecz gminy, w pięciu kategoriach: kultura, promocja, sport, przedsiębiorczość, pomagają innym.

W ubiegłorocznej edycji statuetkami uhonorowano Reginę Olszewską (kultura), śp. Leon Brylowski (w kategorii promocja), Iwona i Bogdan Górscy (w kategorii pomagają innym), Wod-Kan-Grzenkowicz (w kategorii przedsiębiorczość) oraz sportowców - Krzysztofa Niklasa, Bartłomieja Pryczkowskiego, Roberta Wrońskiego i Arkadiusza Bloka, przyznano też nagrody specjalne i wyróżnienia.

Kandydatury można zgłaszać do urzędu do 4 marca. Formularze wniosków zamieszczone są na stronie kartuzy.pl.

Wypełnione wnioski z uzasadnieniem można dostarczyć do Biura Obsługi Mieszkańca Urzędu Miejskiego w przy ul. gen. J. Hallera 1 w Kartuzach, lub przesłać mailem na adres - kultura@poczta.kartuzy.pl.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.