Kabaret Nowaki wystąpił w Kartuzach

środa, 2 marca 2016 r., 11:19
fot. nadesłane/Kartuskie Centrum Kultury

W Kartuskim Centrum Kultury wystąpił popularny Kabaret Nowaki. Grupa zaprezentowała publiczności swój najnowszy program "Moda na Nowaki". Znalazły się w nim największe hity oraz cały wachlarz absurdalnych i zaskakujących postaci.

W minioną sobotę po raz pierwszy w Kartuzach wystąpił jeden z najbardziej popularnych kabaretów ostatnich miesięcy i lat - grupa Nowaki. Całe widowisko stało na wysokim poziomie, artyści dali z siebie wszystko. Nowe skecze oczarowały kartuską publiczność, która śmiała się do łez.

nadesłane: Kartuskie Centrum Kultury
oprac. BZ

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.