Ferie zimowe w Kartuskim Centrum Kultury

piątek, 4 marca 2016 r., 13:03
fot. nadesłane/Kartuskie Centrum Kultury

Kartuskie Centrum Kultury zorganizowało półkolonie dla dzieci. Podczas dwutygodniowych ferii pociechy wzięły udział w ciekawych zajęciach. W programie znalazło się wiele atrakcji, między innymi wycieczka do Arboretum, zabawa na pływalni i bal przebierańców. Było wesoło, kreatywnie i niebanalnie.

Organizatorzy półkolonii przygotowując program skupili się na atrakcjach zarówno edukacyjnych jak i sportowo-rekreacyjnych. Dzięki współpracy ze sponsorami i życzliwymi ludźmi mogli dzieciakom zapewnić poczęstunek. Profesjonalna kadra przez cały czas czuwała nad dziećmi i całym sercem zaangażowała się w opiekę nad nimi.

Zajęcia szachowe, plastyczne, artystyczne, spotkanie z leśniczym i wycieczka do Arboretum, a także zabawa na kartuskiej pływalni - to tylko niektóre z atrakcji, jakie czekały na najmłodszych podczas pierwszego tygodnia ferii. W programie drugiego tygodnia półkolonii znalazło się także wiele ciekawych zajęć. Było spotkanie ze sportowcami, miedzy innymi medalistą olimpijskim Andrzejem Wrońskim, wycieczka do Muzeum Kaszubskiego zwieńczona ogniskiem z kiełbaskami oraz bal przebierańców, na którym wszystkim uczestnikom wręczono dyplomy.

Kartuskie Centrum Kultury bogato wypełniło dzieciom czas wolny. Na wszystkich czekała dobra zabawa, mnóstwo atrakcji i wspaniała atmosfera.

nadesłane: Kartuskie Centrum Kultury
oprac. BZ

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.