W PUP w Kartuzach można już potwierdzać Profil Zaufany

poniedziałek, 7 marca 2016 r., 12:01
fot. archiwum/MD-Z

Od pierwszego marca w Powiatowym Urzędzie Pracy w Kartuzach można potwierdzać Profil Zaufany. Pozwala on na załatwianie spraw administracyjnych przez internet.

Minister Cyfryzacji wyraził zgodę na pełnienie przez Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach funkcji Punktu Potwierdzającego Profil Zaufany ePUAP.

Profil zaufany to bezpłatna metoda uwierzytelnienia - podpisywania się w systemach e-administracji. Dzięki niemu sprawy administracyjne można załatwić drogą elektroniczną. Aby taki profil uzyskać, należy założyć konto użytkownika na portalu ePUAP www.epuap.gov.pl i wysłać z niego wniosek o potwierdzenie profilu zaufanego. Ze szczegółowymi informacjami można zapoznać się tutaj.

Za pomocą profilu zaufanego można między innymi dokonać pełnej rejestracji internetowej w Powiatowym Urzędzie Pracy.

nadesłane: PUP w Kartuzach
oprac. BZ

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.