Powiat. Rusza kolejna edycja konkursu dla rodzin wielodzietnych

środa, 9 marca 2016 r., 10:29

Już po raz trzeci samorząd powiatu kartuskiego w sposób szczególny uhonoruje rodziny wielodzietne. Rusza kolejna edycja konkursu Perła dla Życia. Jego celem jest promocja wielodzietności i docenienie codziennego trudu opieki na licznym potomstwem.

Osiem rodzin uhonorowanych nagrodą otrzyma vouchery o wartości 2 tys. zł na zakup artykułów AGD do realizacji w wybranym sklepie na terenie powiatu kartuskiego oraz dyplomy oraz nagrodę specjalną bilety na wycieczkę statkiem na Hel i wizytę w Akwarium Gdyńskim.

Nagrodą może zostać uhonorowana rodzina wielodzietna z powiatu kartuskiego, której kandydaturę zgłoszono przez samorządy, organizacje pozarządowe i osoby prywatne.

Komisja konkursowa będzie brała pod uwagę takie kryteria jak: liczba dzieci w wieku do 25 roku życia w rodzinie będących na jej utrzymaniu, uczących się, osiągnięcia członków rodziny m.in. (edukacyjne, sportowe, artystyczne, aktywność zawodowa) oraz działalność społeczna.

W ubiegłorocznej edycji na konkurs wpłynęły 22 wnioski.

Zgłoszenia pisemne kandydatów do nagrody Starosty Kartuskiego należy przesyłać od 2 maja do 20 czerwca 2016 r. na adres: Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie ul. Mściwoja II 20, 83-300 Kartuzy lub za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: [email protected]

Nagrody zostaną wręczone podczas Dni Powiatu Kartuskiego w lipcu 2016 r.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.