Zmiany w Biurach Podróży

niedziela, 13 marca 2016 r., 10:57
fot. nadesłane

Biuro Podróży Damptour na kartuskim rynku działa już od 15 lat. Przez ten czas pozyskało grono zadowolonych klientów. Jak mawiają jednak klasycy, jedyną stałą rzeczą w życiu są zmiany. Nie ominęły one także Biura Podróży Damptour, które zmienia częściowo profil swojej działalności i od teraz skupia się jedynie na organizacji i obsłudze wyjazdów grupowych i firmowych.

Jak co roku, także i w tym biuro przygotowało dla swoich klientów szeroką gamę wycieczek i pielgrzymek. Aktualnie biuro oferuje między innymi wycieczki do Toskanii z wylotem z Gdańska, pielgrzymki do Włoch, Rumunii, na Majorkę czy wyprawy do Indii, Meksyku, a także szeroki wachlarz wycieczek szkolnych.

Z pełną ofertą biura jak i stanem wolnych miejsc, można zapoznać się na stronie www.damptour.eu. Pomocą i radą w wyborze wycieczki, służą także pracownicy biura, które mieści się przy ulicy Kościuszki 18 (w podwórku) w Kartuzach.

Biuro Podróży Damptour zaprasza do kontaktu szkoły, zakłady pracy, parafie. Z pewnością wspólnie uda się przygotować ciekawą i konkurencyjną cenowo ofertę wyjazdu.

Co istotne, obecnie Biuro Podróży Damptour nie sprzedaje już wczasów indywidualnych. Po 15 latach prężnej działalności postanowiła zmienić częściowo swój profil i skupić się jedynie na organizacji i obsłudze wycieczek grupowych. Planujących indywidualny wyjazd wczasowy, pracownicy biura zapraszają do skorzystania z oferty ich przyjaciół z Centrum Podróży Wakacje.pl, które mieści się przy ulicy Kościuszki 11. (dawny oddział biura)

Warto dodać, że Centrum Podróży Wakacje.pl jako jedyne biuro agencyjne w Kartuzach posiada dostęp do ofert ponad stu biur, w tym tych największych organizatorów wypoczynku takich jak: Itaka, Rainbow, Grecos, Neckermann oraz Wezzyr Holiday. Dodatkowym atutem firmy jest nowatorski produkt Promesa Pewne Wakacje, który zabezpiecza klienta przed ewentualnymi przykrymi następstwami bankructwa któregoś z biur podróży. Oferta ta dostępna jest tylko w Centrum Podróży Wakacje.pl. Biuro nadal jest też przedstawicielem największych przewoźników autokarowych i sprzedaje wszelkie bilety lotnicze.

Pełni zapału do pracy oraz niezmiennej wdzięczności za dotychczasowe korzystanie z usług, Biuro Podróży Damptour i Centrum Podróży Wakacje.pl zapraszają do naszych biur.

Wycieczki Pielgrzymki, obsługa firm, stowarzyszeń, parafii, wycieczki szkolne
Biuro podróży Damptour z Kartuz
ul. Kościuszki 18
tel. 58 746 -36-74, 58 746 36 54
www.damptour.eu

Oferta największych biur podróży: Itaki, Rainbow, Grecos, Wezyr Holiday i inne
Centrum Podróży Wakacje.pl
ul. Kościuszki 11
tel. (58)500 88 48 600 402 680
e-mail: [email protected]

KOMENTARZE
Możliwość komentowania została wyłączona.