Chwaszczyno. Pożar domku letniskowego nad jeziorem Wysockim

niedziela, 13 marca 2016 r., 16:02
fot. MSz

W niedzielne popołudnie strażacy musieli interweniować przy pożarze domku letniskowego. Doszło do niego w Chwaszczynie, nad jeziorem Wysockim.

Zgłoszenie dotyczące pożaru domku letniskowego na ulicy Wysockiej w Chwaszczynie, kartuska straż pożarna otrzymała w niedzielę o godzinie 13.42. W budynku zapłonęła część poddasza, strażakom udało się szybko uporać z ogniem, a ze wstępnej wyceny wynika, że straty zamknęły się w 2.000 zł. Najbardziej prawdopodobną przyczyną pożaru był brak izolacji pomiędzy czopem metalowego komina a podbitką drewnianego dachu.

W akcji gaśniczej wzięła udział JRG Kartuzy, JRG Gdynia oraz OSP Chwaszczyno.

MSz

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.