Babi Dół. Zderzenie dwóch pojazdów podczas wyprzedzania na K20

poniedziałek, 14 marca 2016 r., 19:08
fot. AL

Jedna osoba trafiła do szpitala na skutek zdarzenia, do którego doszło w poniedziałkowe popołudnie na krajowej "20" na trasie Babi Dół - Borcz. W wyprzedzającego golfa uderzyła skoda.

Do zdarzenia doszło około godziny 17.30 między Babim Dołem a Borczem. Jak wynika z uzyskanych przez nas informacji, oba pojazdy jechały w kierunku Kościerzyny. Kierujący skodą najpewniej nie upewniając się, czy jest wyprzedzany, podjął manewr skrętu w lewo, uderzając tym samym w prawidłowo wyprzedzającego go golfa. Wyniku uderzenia golfa wyrzuciło na pobocze, gdzie zatrzymał się na drzewie.

Kierujący golfem z urazem głowy został przetransportowany do szpitala. Obaj kierujący byli trzeźwi.

W akcji ratowniczej wzięli udział OSP Żukowo, JRG Kartuzy oraz zespół ratownictwa medycznego.

Szczegółowe okoliczności wyjaśnia policja.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.