Kartuzy. W poszukiwaniu Wielkanocnego Zajączka

poniedziałek, 28 marca 2016 r., 09:24
fot. MD-Z

Wielkanocny poniedziałek to dla dzieci wyjątkowo radosny czas. Rankiem do przygotowanych wcześniej koszyczków zagląda Zajączek i zostawia grzecznym pociechom słodkie upominki. Jeszcze przed rozpoczęciem świątecznej przerwy kicającego zwierzaka poszukiwali milusińscy z Akademii Przedszkolaka w Kartuzach.

Sprytny szarak ukrył świąteczne upominki dla maluchów z kartuskiej Akademii Przedszkolaka w znajdującym się w pobliżu przedszkola lesie.

Dzieci z pięknie przystrojonymi koszyczkami w środowy ranek ruszyły na poszukiwania. Po dotarciu do celu, spostrzegawcze maluchy niemal od razu zauważyły kicającego po lesie zajączka. Czym prędzej ruszyły na poszukiwanie ukrytych między drzewami upominków. Znalazły je w mgnieniu oka.

Gdy upominki znalazły się w koszyczkach, dzieci pobiegły podziękować zajączkowi.

- Gdzie ten zając to wszystko kupił? To niemożliwe, żeby miał tyle słodyczy - to reakcja jednego z przedszkolaków.

Inny, bardzo spostrzegawczy stwierdził, że zajączek musiał być przebrany, bo miał "ludzkie ręce":).

Na pamiątkę spotkania z zajączkiem milusińscy stanęli do wspólnego zdjęcia.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.