Przodkowo. Pokażą cztery pory roku w gminie z lotu ptaka

środa, 30 marca 2016 r., 15:25
fot. internet/przodkowo.pl

Wiosną, latem, jesienią i zimą zostanie sfotografowana gmina Przodkowo z lotu ptaka. Zwieńczeniem projektu będzie specjalna wystawa na której zostaną zaprezentowane zdjęcia lotnicze samorządu, odbędzie się ona już we wrześniu bieżącego roku.

Mieszkańcy gminy Przodkowo powinni przygotować się na to, że któregoś dnia ich posesja może zostać sfotografowana z lotu ptaka. Dzieje się tak ponieważ przodkowski samorząd już jesienią ubiegłego roku wynajął wykonawcę, który wykonuje zdjęcia lotnicze. Mają one ukazać gminę we wszystkich barwach natury: wiosennej, letniej, jesiennej i zimowej.

Fotografie trafią na specjalną wystawę, której można spodziewać się we wrześniu bieżącego roku. Będą jednak tam nie tylko zdjęcia wykonane w ostatnim czasie, przodkowski urząd dysponuje także kolekcją zdjęć gminy, która powstała w przeciągu ostatnich kilkunastu lat i także one zostaną zaprezentowane. Wystawa pokaże więc także i to, jak samorząd zmieniał się przeciągu ostatnich lat.

Jak informuje wójt Przodkowa, Andrzej Wyrzykowski, fotografie mają służyć także do celów promocyjnych gminy, wydawnictw i albumów o niej traktujących. Przedsięwzięcie realizowane jest ze środków własnych gminy Przodkowo.

MSz

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.