Zajączek odwiedził dzieci w Wilanowie

piątek, 1 kwietnia 2016 r., 11:15
fot. nadesłane/Beata Ludwichowska

W okresie świątecznym do wielu przedszkoli, szkół i instytucji, w których przebywają dzieci, przyjeżdża wielkanocny zajączek. Ten niecodzienny gość pojawił się także w Wilanowie. Wręczył maluchom słodycze i sprawił im mnóstwo radości.

Świąteczny bohater odwiedził dzieci dzięki zaangażowaniu Rady Rodziców przy Szkole Podstawowej w Wilanowie. Maluchy z niecierpliwością oczekiwały na jego wizytę. Gdy już się pojawił, wyznaczył zadania, które szkolna dziatwa musiała wykonać. Uczniowie musieli na terenie szkoły odnaleźć ukryte pisanki, a następnie odpowiedzieć na pytania związane z tradycjami wielkanocnymi. Po rozwiązaniu zadań zajączek wręczył dzieciom paczki ze słodyczami. Ta wizyta sprawiła im dużo radości.

nadesłane: Beata Ludwichowska
oprac. BZ

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.