Konkurs na logo i maskotkę kartuskiej pływalni - czekają atrakcyjne nagrody

czwartek, 7 kwietnia 2016 r., 15:00
fot. nadesłane

Kartuska Pływalnia Neczk ogłosiła konkurs na projekt logo i maskotki. Na autorów najlepszych projektów czekają atrakcyjne nagrody.

- Organizujemy wiele imprez sportowych i zawodów. Własna maskota pomoże nam w zdopingowaniu naszych pływaków, będzie fajną atrakcją i ciekawym elementem promocji naszej pływalni. Nasi zawodnicy osiągają świetne wyniki, startują w zawodach ogólnopolskich i międzynarodowych, maskotka pozwoli nam się wyróżnić i będzie interesującym elementem identyfikującym kartuską pływalnię - podkreśla Arkadiusz Zalewski.

Najlepsze prace wyłoni specjalne powołana komisja. Autorzy najciekawszego logo i maskotki w nagrodę otrzymają po 500 zł oraz 3-miesięczne karnety na pływalnię oraz upominki.

Prace w formie graficznej lub przestrzennej można składać w kasie pływalni lub drogą elektroniczną na adres plywalnia@bip.kartuzy.kpwik.pl do 16 maja.

- Forma prac jest dowolna, nie ma też ograniczeń wiekowych. Liczymy na inwencję uczestników konkursu, ważne jednak, by zgłoszone do konkursu projekty nawiązywały do nazwy pływalni. Neczk, to kaszubski stworek wodny, mieszkający w rzekach, jeziorach i w morzu - informuje Arkadiusz Zalewski.

Szczegółowe informacje oraz regulamin konkursu można znaleźć na stronie plywalnia.kartuzy.pl.

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.