Karate. Grad medali dla KS Gokken

czwartek, 14 kwietnia 2016 r., 16:44
Drużyna dziewcząt w składzie: Zuzia Potracka, Sandra Lieske, Amelia Skuras, Dominika Szatkowska Drużyna dziewcząt w składzie: Zuzia Potracka, Sandra Lieske, Amelia Skuras, Dominika Szatkowska fot. nadesłane/KS Gokken

W miniony weekend w Łodzi rozegrano 12th World Harasuto Cup. Klub Sportowy Gokken jak zwykle nie zawiódł - karatecy z Chwaszczyna z Pucharu Świata wrócili z 16 medalami.

W XII Pucharze Świata udział wzięło ponad 760 zawodników reprezentujących 63 kluby z 11 państw. Był to największy turniej pierwszej połowy roku i z najlepszą obstawą zawodniczą. Nie zabrakło mistrzów świata z Jakarty oraz mistrzów Europy z Cypru. Klub Sportowy Gokken z Chwaszczyna jak zwykle nie zawiódł. Zdobył łącznie 16 medali - 1 złoty, 3 srebrne oraz 12 brązowych, co uplasowało go na czternastym miejscu w klasyfikacji medalowej oraz na drugim wśród polskich ekip.

- Nie wszystkim się udało, zabrakło trochę szczęścia i umiejętności. Druga połowa roku jest mocno obsadzona w turnieje, wiec mamy nad czym pracować - podkreśla trener Agata Uwijała.

nadesłane: Klub Sportowy Gokken
oprac. BZ


Nie ma jeszcze żadnych opinii do tego artykułu. Masz szansę skomentować go jako pierwszy.