Kczewo. Rover podczas wyprzedzania uderzył w opla

poniedziałek, 18 kwietnia 2016 r., 09:27
fot. AL

W poniedziałkowy poranek służby ratunkowe zostały wezwane do zdarzenia drogowego, do którego doszło na trasie Kczewo - Miszewo. Kierujący roverem podczas wyprzedzania uderzył w opla. Szczęśliwie żaden z uczestników zajścia nie został poszkodowany.

Do zdarzenia doszło po godzinie 8. na drodze powiatowej relacji Kczewo - Miszewo. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierujący roverem obywatel Białorusi jadąc od strony Przodkowa podjął manewr wyprzedzania kolumny pojazdów. Gdy zauważył, iż z naprzeciwka jedzie inny pojazd, próbował zjechać na swój pas ruchu, uderzając w tył jadącego w tym samym kierunku opla. W wyniku uderzenia opla obróciło o 180 stopni i oba pojazdy zderzyły się czołowo.

Szczęśliwie żaden z uczestników zajścia nie odniósł obrażeń. Kierujący byli trzeźwi.

W akcji ratowniczej wzięli udział OSP Przodkowo, JRG Kartuzy oraz policja.

Podczas wykonywania czynności ruch na tym odcinku odbywał się wahadłowo.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.