Dzieci z Przodkowa odwiedziły Centrum Promocji i Edukacji LGR Kaszuby

wtorek, 19 kwietnia 2016 r., 14:42
fot. nadesłane/Ewelina Browarczyk/lgr.chmielno

W minionym tygodniu dzieci z klas "0" ze Szkoły Podstawowej w Przodkowie odwiedziły Centrum Promocji i Edukacji Lokalnej Grupy Rybackiej Kaszuby w Chmielnie. Na najmłodszych czekała moc atrakcji.

Dzieciaki wzięły udział w wielu ciekawych zajęciach. Były m.in. zabawy ruchowe, warsztaty plastyczne i gry interaktywne, podczas których maluchy poznawały mieszkańców kaszubskich jezior i rzek. Chętni mieli też możliwość odbycia wirtualnej wycieczki po różnych zakątkach Kaszub, a na zakończenie dzieci obejrzały film przyrodniczy w kinie 3D.

nadesłane: Ewelina Browarczyk
oprac. BZ

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.