Strzelectwo. Trzy medale dla "Dziesiątki"

wtorek, 19 kwietnia 2016 r., 15:09
fot. nadesłane/KS Dziesiątka LOK Kartuzy

W Starogardzie Gdańskim odbył się Wojewódzki Finał Szkolnej Ligi Strzeleckiej, w którym udział wzięli reprezentanci Klubu Strzeleckiego "Dziesiątka". Kartuzianie z zawodów przywieźli aż trzy medale.

Pierwszy z medali zdobyła Izabela Frymark, zajmując trzecie miejsce z wynikiem 370 punktów. Złoty medal wywalczyła Diana Malotka-Trzebiatowska z dorobkiem 382 punktów, natomiast Magdalena Malotka-Trzebiatowska oraz Kamila Ojowska zajęły kolejno piąte i szóste miejsca. Trzeci, a zarazem najważniejszy dla klubu medal, "Dziesiątka" zdobyła w klasyfikacji drużynowej - w Wojewódzkim Finale Szkolnej Ligi Strzeleckiej zawodniczki z Kartuz zajęły drugie miejsce.

nadesłane: KS "Dziesiątka" LOK Kartuzy
oprac. BZ

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.