Sierakowice. BMW dachowało na ul. Mirachowskiej - dwie osoby ranne

niedziela, 24 kwietnia 2016 r., 20:09
fot. MSz

Dwie osoby zostały ranne w wyniku wypadku, do którego doszło w niedzielne popołudnie w Sierakowicach. Dachowało tam bmw.

Do zdarzenia doszło w niedzielę około godziny 18., na ulicy Mirachowskiej w Sierakowicach, w pobliżu skrzyżowania z ulicą Wita Stwosza. Jak wynika z relacji świadków, jadące w kierunku Paczewa bmw e46 z niewyjaśnionych dotąd przyczyn uderzyło w skarpę, po czym dachowało.

Szczegółowe okoliczności zdarzenia ustala policja.

W wyniku zdarzenia ranne zostały dwie z trzech osób podróżujących bmw: 27-letni kierowca i 24-letni pasażer. Jedna z nich została przetransportowana do szpitala karetką, druga zaś helikopterem.

W akcji udział wzięła JRG Kartuzy, OSP Sierakowice, zespół ratownictwa medycznego, lotnicze pogotowie ratunkowe oraz policja.

MSz

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.