Uczeń ZSP w Somoninie walczy w konkursie na najlepszy mem antynikotynowy

poniedziałek, 25 kwietnia 2016 r., 13:45
fot. internet/facebook.com/wsse.gda

17-letni Artur, uczeń Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Somoninie bierze udział w konkursie Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Gdańsku, który ma wyłonić najlepszy mem internetowy poświęcony tematyce antynikotynowej. Pomóc uczniowi w wygranej można klikając "lubię to" pod jego pracą.

Pomorski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny organizuje konkurs na mem internetowy dotyczący problematyki palenia tytoniu skierowany do uczniów szkół ponadgimnazjalnych województwa pomorskiego.

Do konkursu zgłoszono 83 prace, które zostały zamieszczone na facebookowym profilu Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Gdańsku. Uczestniczy w nim 17-letni Artur Pestka, uczeń Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Somoninie. Pomóc uczniowi w wygranej można klikając "lubię to", pod memem jego autorstwa, ponieważ laureaci konkursu wyłonieni zostaną właśnie na podstawie ilości lajków, jakie otrzymały poszczególne prace.

Dla autorów trzech zwycięskich memów, przygotowano nagrody rzeczowe o łącznej wartości 2.000 zł.

Pracę autorstwa Artura znajdziemy pod tym adresem.

MSz

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.