Sierakowice. Do szpitala trafił 22-latek potrącony przez samochód

piątek, 6 maja 2016 r., 10:04
fot. archiwum

W czwartek na drogach powiatu doszło aż do trzech wypadków, w których ranne zostały trzy osoby. Ostatnie ze zdarzeń miało miejsce w Sierakowicach, gdzie samochód potrącił 22-letniego pieszego. Mężczyznę przewieziono do szpitala.

Do zdarzenia doszło w czwartek późnym wieczorem, ok. godz. 23.30. na ul. Źródlanej. 20-letni mieszkaniec powiatu kartuskiego kierujący vw golfem potrącił poruszającego się poboczem 20-latka, mieszkańca powiatu kartuskiego oraz uszkodził trzy pojazdy.

Jak informuje Jarosława Krefta, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach, potrąconego 20-latka przetransportowano do szpitala. Kierowca golfa był trzeźwy.

Okoliczności wypadku ustala policja. Funkcjonariusze apelują o rozwagę i ostrożność do wszystkich uczestników ruchu drogowego.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.