Letnia odsłona Giełdy Mam w Kartuzach już 4 czerwca. Zgłoś się!

piątek, 6 maja 2016 r., 13:16
fot. archiwum

Już po raz trzeci mury kartuskiej Jedynki wypełnią się kolorowymi stoiskami, na których królować będą dziecięce ciuszki, zabawki i cała masa akcesoriów dla pociech. 4 czerwca odbędzie się kartuska Giełda Mam. Letnia odsłona imprezy jest okazją do przejrzenia szaf i pozbycia się ubranek, z których wasi milusińscy już wyrosły. Zapisy już trwają - przesyłajcie zgłoszenia.

Wielkimi krokami zbliża się lato, dla wielu mam to czas wymiany garderoby swoich pociech - trzeba pozbyć się ciuszków, z których maluszki już wyrosły i zaopatrzyć się w nowe. Znakomitą okazją do tego jest III Giełda Mam, która już 4 czerwca odbędzie się w gościnnych progach Szkoły Podstawowej nr 1 w Kartuzach.

Robiąc w szafach porządki przed latem, warto już teraz odłożyć rzeczy, zabawki i akcesoria, z których dzieci już wyrosły, bądź ich nie potrzebują i przygotować je na kartuską giełdę. Dwie poprzednie edycje cieszyły się dużym zainteresowaniem rodziców - frekwencja była wysoka zarówno wśród sprzedających jak i kupujących.

Na giełdzie można sprzedać bądź nabyć zarówno ubranka dziecięce i ciążowe, jak i zabawki, wózki, wszelkiego rodzaju nosidełka, książeczki, akcesoria do zabaw na świeżym powietrzu i wiele innych. Podczas marcowej edycji na stoiskach królowały w dużej mierze ubranka dziewczęce, dlatego zachęcamy mamy chłopców w różnym wieku do zgłaszania się i tworzenia własnych stoisk. Zainteresowanie ich ofertą z pewnością będzie spore.

Jeśli dopisze pogoda stosika giełdowe rozstawione będą nie tylko na sali gimnastycznej, ale również na zewnątrz obiektu.

III Giełda Mam odbędzie 4 czerwca w godz. 9-12 na sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Kartuzach. Osoby, które chciałyby przygotować własne stoiska proszone są o nadsyłanie zgłoszeń jak najszybciej, bo liczba miejsc jest ograniczona. Chęć udziału w giełdzie należy zgłosić na adres gieldamam@kartuzy.info. Decyduje kolejność zgłoszeń. Ostateczny termin nadsyłania zgłoszeń upływa 30 maja.

Opłata dla handlujących wynosi 5 zł, organizatorzy pobiorą ją będą podczas trwania giełdy. Dochód w całości zostanie przeznaczony na cele statutowe Stowarzyszenia Przyjaciół Jedynki w Kartuzach.

Aktualne informacje można znaleźć na profilu akcji na facebook'u: www.facebook.com/gieldamamkartuzy

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.