Przebojowa Majówka w Stężycy - sprawdź, jak wyglądają objazdy i gdzie zaparkować

czwartek, 12 maja 2016 r., 14:06
fot. nadesłane

W sobotę Stężyca przeżyje prawdziwy najazd fanów muzyki disco polo. Pełna gwiazd Przebojowa Majówka z pewnością przyciągnie tłumy miłośników gatunku. W związku ze zwiększonym natężeniem ruchu organizatorzy wprowadzili zmiany w organizacji ruchu i wyznaczyli miejsca parkingowe.

Już w sobotę w Stężycy wystąpią After Party, Power Play, Czadoman, Top Girls, Weekend, Imperium, Jorrgus, Classic, Andre, Denis, Boys i Mig. W przerwach między koncertami publiczność bawić będzie Kabaret Widelec.

Podczas trwania Przebojowej majówki w Stężycy będzie obowiązywać zmienna organizacja ruchu. Z ruchu zostanie całkowicie wyłączona ulica ks. B. Sychty, natomiast na całej długości ul. Jana III Sobieskiego będzie obowiązywać zakaz parkowania.
- W związku z przewidywaną dużą liczba uczestników zachęcamy do zachowania wszelkiej ostrożności na drogach oraz do stosowania się do uwag osób kierujących ruchem - podkreślają organizatorzy.

Koncertowe granie rozpocznie się o godz. 17 w amfiteatrze. Impreza będzie transmitowana m.in. w Polo Tv.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.