Festyn pod hasłem "Rodzina Razem" w Kartuzach

niedziela, 15 maja 2016 r., 17:18
fot. MD-Z

Niedzielne popołudnie w kartuskim Parku Solidarności upłynęło pod znakiem rodziny i wspólnej zabawy. W festynie pod hasłem "Rodzina Razem", wzięli udział zarówno najmłodsi, jak i ich rodzice. Humory uczestnikom dopisywały mimo kapryśnej pogody, która raczyła publiczność raz słońcem a raz deszczem.

Z okazji Międzynarodowego Dnia Rodziny w Kartuzach odbył się pełen niespodzianek i atrakcji festyn "Rodzina Razem". Imprezę pod patronatem burmistrza Kartuz zorganizował Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej.

- Zbieramy się tutaj, by promować rodzinę. Rodziną silne jest społeczeństwo, rodziną silne jest państwo. W rodzinie jest najwięcej dzieci, a one są naszą przyszłością - podkreślał Jan Mazur, kierownik kartuskiego GOPS-u.

Uczestnicy imprezy spotkali się na Rynku, skąd radosnym korowodem przy dźwiękach muzyki przemaszerowali do Parku Solidarności.

- Rodzina jest najważniejsza i musi mieć mocne korzenie. Życzę, abyście się w waszych rodzinach kochali i umieli ze sobą rozmawiać, bo wtedy rodzina jest najsilniejsza - podkreślał witając uczestników zabawy burmistrz Mieczysław Gołuński.

Festynowi towarzyszyła loteria z atrakcyjnymi nagrodami takimi jak wyjście na basen dla całej rodziny, zaproszenia do parku zabaw, parku miniatur , na pizzę i wieloma innymi niespodziankami. Nagrodą główną był voucher o wartości 1000 zł do salonu meblowego. Losy na loterię były darmowe, rozdawano je przed przemarszem na Rynku.

Na uczestników czekały też konkursy, integrujące gry i zabawy z nagrodami oraz poczęstunek.

Festyn umila muzyka zespołu Lotos, w programie również koncert H.U.B.E.R.T-a. Zabawa ma potrwać do godz. 19.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.