Babi Dół. Zderzenie volkswagena i renault na K20

sobota, 21 maja 2016 r., 09:32
fot. MSz

W sobotni poranek na DK nr 20 w Babim Dole (gmina Żukowo) doszło do kolizji. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe.

Do zdarzenia doszło około godziny 7., na drodze krajowej nr 20 w Babim Dole (gmina Żukowo). Z nieoficjalnych informacji wynika, że kierowca vw golfa próbując wyhamować przed poprzedzającym go samochodem, wpadł w poślizg na skutek czego wyjechał na przeciwny pas ruchu, gdzie uderzyło w niego renault megane. Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśni jednak policja.

Szczęśliwie nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń w tym zdarzeniu.

W akcji udział wzięła OSP Hopowo oraz policja.

Przypomnijmy, że to kolejna już kolizja, do której doszło w sobotni poranek na K20 - około godziny wcześniej w Wieżycy mercedes wypadł z drogi i uderzył w znak.

MSz

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.