Policjanci zatrzymali kolejnych nietrzeźwych kierujących

poniedziałek, 23 maja 2016 r., 10:52
fot. archiwum

W miniony weekend na drogach powiatu kartuskiego zatrzymano kolejnych nietrzeźwych kierowców. Jeden z nich miał ponad 2,2 promila alkoholu.

Pierwszego z nietrzeźwych kierujących zatrzymano w piątek około godz. 23 w Stężycy. 20-letni mężczyzna, mieszkaniec powiatu kościerskiego, prowadził audi mając w organizmie prawie 0,8 promila alkoholu. 20-latek nie posiadł też uprawnień do prowadzenia pojazdów.

Kolejnego nietrzeźwego policjanci zatrzymali w nocy z soboty na niedzielę w Baninie. 31-letni mężczyzna prowadził BMW, mając wydychanym powietrzu ponad 2,2 promila alkoholu. Nie miał też przy sobie dokumentów.

W sobotę po południu policjanci zatrzymali w Kameli 26-latka, który prowadzi Renault, mimo cofniętych uprawnień do prowadzenia pojazdów.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.