Kartuzy. "Mojej Mamie" w Kartuskim Centrum Kultury

wtorek, 31 maja 2016 r., 09:15
fot. nadesłane/KCK

Z okazji nadchodzącego Dnia Matki wychowankowie Kartuskiego Centrum Kultury prezentowali swoim mamom liczne talenty i umiejętności.

Uroczysty koncert pt. "Mojej Mamie" odbył się wczoraj w naszej placówce. W przeróżnych aranżacjach i stylach występowały dzieci oraz młodzież z sekcji teatralnej, baletowej, muzycznej.

Występy małych i większych artystów spotkały się entuzjastycznym przyjęciem zgromadzonej publiczności. Podczas uroczystości można też było podziwiać prace uczniów zajęć plastycznych, a także otrzymać najnowszy, majowy numer czasopisma KCK "Reflektor".

nadesłane/Kartuskie Centrum Kultury

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.