Szkoła w Glinczu odnowiona

piątek, 3 czerwca 2016 r., 11:51
fot. nadesłane

W Dzień Dziecka wszyscy uczniowie Szkoły Podstawowej im. Remusa w Glinczu brali udział w akcji "Chodź pomaluj mój świat". Powstały wyjątkowe malowidła na ścianach w wykonaniu dzieci, oczywiście pod okiem nauczycieli.

Szkoła wygląda "cudownie". Piękne, kolorowe portrety uśmiechniętych dzieci od dziś zdobią wnętrze placówki. Czy wiedzieliście, że w Glinczu ukryły się takie talenty artystyczne?

Bo to nie jedyna niespodzianka dla dzieci przygotowana przez nauczycieli. Okazało się, że wśród szkolnej społeczności są też talenty aktorskie. Nauczyciele tym razem wystawili dla dzieci sztukę pod tytułem "Śpiąca królewna". Każdy świetnie odnalazł się w swojej roli. Śmiech publiczności słychać było chyba… w Żukowie.

Talenty kulinarne wykazali rodzice, przygotowując stoiska gastronomiczne dla dzieci i nie tylko. Rada Sołecka postarała się natomiast o dmuchane zamki i słodkości.

Dzień Dziecka w Glinczu upłynął pod hasłem sportu, tańca, prawdziwej sztuki i kultury.

nadesłane/UG Żukowo

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.