Rodzinna zabawa na pikniku w Mojuszu

sobota, 4 czerwca 2016 r., 18:04
fot. MD-Z

Przy Szkole Podstawowej w Mojuszu odbył się jubileuszowy festyn rodzinny. Dziesiątej edycji imprezy przyświecało hasło "Kultura regionu". Uczestnikom spotkania zabawę umilała kapela Bas, chętni mogli wziąć udział w zajęciach warsztatowych z garncarstwa i rzeźby oraz licznych konkursach z nagrodami.

Podczas pikniku podziwiać można wystawę twórców ludowych i dawne instrumenty muzyczne, chętni mogli próbować gry na nich. Na dzieci czekały liczne atrakcje - loteria, w której główną nagrodą był rower, konkursy z nagrodami, pokaz baniek występ iluzjonisty i przejazdy bryczką.

Festyn zorganizowali społeczność Szkoły Podstawowej w Mojuszu i Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Sołectwa Mojuszu.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.