Puchar Polski dla KS Gokken

wtorek, 7 czerwca 2016 r., 12:40
fot. nadesłane

Zawodnicy Klubu Sportowego Gokken zaliczyli pełen sukcesów start w zawodach Pucharu Polski, który 21 maja odbył się w Rumii. W prestiżowym turnieju wzięło udział 28 klubów oraz ponad 200 zawodników z całej Polski.

Zawody Pucharu Polski zakończyły się sukcesem dla zawodników Gokkenu. Aż czworo z nich znalazło się w pierwszej 5 najlepszych zawodników turnieju - Mariusz Migdalski, Filip Wendt, Sara Elwart oraz Dominika Groth . Podopieczni Gokken zajęli 1 miejsce w klasyfikacji zdobywając łącznie aż 13 złotych medali, 4 srebrne i 12 brązowych. To już drugie zwycięstwo w Pucharze Polski dla tego klubu, w ubiegłym roku zwyciężyli w Warce.

- Jest to duża motywacja dla trenerów i zawodników oraz potwierdzenie że nasza prace idzie we właściwym kierunku- informuje Agata Uwijała z KS Gokken.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.