Kabaret Ani Mru Mru wystąpił w Kartuskim Centrum Kultury

środa, 8 czerwca 2016 r., 13:28
fot. nadesłane/Kartuskie Centrum Kultury

Kabaret Ani Mru Mru to mistrzowie skeczów,którzy profesjonalnie a zarazem niebanalnie rozbawiali 2 czerwca publiczność w Kartuskim Centrum Kultury. Prawie dwugodzinny program, był doskonałym przerywnikiem w codziennej bieganinie i pozwolił rozbawić naszą publiczność, czasami aż do łez.

Jeden z najbardziej znanych i lubianych polskich kabaretów odwiedził Kartuzy.

- Zainteresowanie ich występem było ogromne. Łącznie dwa seanse zgromadziły ok.500 osób. Od pierwszych minut, aż do samego końca nasza publiczność świetnie się bawiła. Zapraszamy na kolejne występy i spektakle organizowane przez Kartuskie Centrum Kultury - informuje Aleksandra Lewna z KCK.

oprac. MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.