Powiat. Dwa wypadki z udziałem motocyklistów

niedziela, 12 czerwca 2016 r., 18:02
fot. AL

W Podjazach i Borowie w niedzielne popołudnie doszło do zderzenia motocykli z samochodami osobowymi. Na ich skutek jedna osoba została przetransportowana do szpitala.

Około godziny 14.30 służby ratunkowe zostały wezwane do wypadku drogowego w miejscowości Podjazdy (gm. Sulęczyno). Doszło tam do zderzenia motocykla z VW Polo. W wyniku zajścia motocyklistę przetransportowano do szpitala.

Niespełna godzinę później ratownicy interweniowali w Borowie (gm. Kartuzy). Tam szczęśliwie motocyklista wraz z pasażerką po najechaniu na tył poprzedzającego ich Audi A4 nie odnieśli żadnych obrażeń.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.