II Uczniowskie Zawody Pływackie Okręgu Kartuz pod patronatem Burmistrza Kartuz

wtorek, 14 czerwca 2016 r., 08:52
fot. nadesłane

W sobotę 4 czerwca w Kartuskiej Pływalni Neczk odbyły się uczniowskie zawody pływackie podsumowujące kolejny rok nauki i doskonalenia pływania uczniów szkół Gminy Kartuzy.

Patronat nad imprezą objął Pan Burmistrz Kartuz Grzegorz Gołuński. W zawodach wzięło udział 98 uczniów z 12 szkół gminnych.

Po oficjalnym rozpoczęciu zawodów jako pierwsi w ramach prezentacji 2 klasy sportowej o profilu pływackim wystartowali młodzi zawodnicy sekcji pływackiej UKS Trops.

Dla tych młodych pływaków był to pierwszy start w życiu i to na wymagającym dystansie 100m stylem zmiennym.

Wyniki startu w kategorii dziewcząt:
1. Michalina Grzech;
2. Paulina Burdon;
3. Amelia Skorowska;
4. Julia Konkol;
5. Julia Chmielewska;
6. Zofia Turowska

Wyniki startu w kategorii chłopców:
1. Igor Zalewski;
2. Wiktor Gojtowski;
3. Oskar Sikora;
4. Artur Szada;
5. Aleksander Trybull;
6. Aleksander Szreder

Wyniki uczniowskich zawodów w kategorii dziewcząt:
25m nogami do kraula rocznik 2006 i młodsze:
1-Byczkowska Weronika;
2-Formella Antonina;
3-Stachowiak Zuzanna

25m nogami do kraula rocznik 2004-2005:
1-Stachowiak Olga;
2-Tobolska Olga;
3-Kitowska Karolina

25m nogami do kraula rocznik 2003:
1-Plichta Laura;
2-Fiedorowich Julia;
3-HalbeckaNatalia

25m nogami do kraula rocznik 2002 i starsze:
1-Ćwikałowska Magdalena;
2-Belgrau Daria;
3-Sobczak Katarzyna

25m nogami do stylu grzbietowego rocznik 2006 i młodsze:
1-Byczkowska Weronika;
2-Formella Antonina;
3-Stachowiak Zuzanna

25m nogami do stylu grzbietowego rocznik 2004-2005:
1-Kitowska Karolina;
2-Gelinska Wanessa;
3- Stachowiak Olga

25m nogami do stylu grzbietowego rocznik 2003:
1-Fedorowicz Julia;
2-Halbecka Natalia;
3-Licbarska Elżbieta

25m nogami do stylu grzbietowego rocznik 2002 i starsze:
1-Belgrau Daria;
2-Ćwikałowska Magdalena;
3- Sobczak Katarzyna

25m kraulem rocznik 2006 i młodsze:
1-Gedowska Milena;
2-Byczkowska Weronika;
3-Stachowiak Zuzanna

25m kraulem rocznik 2004-2005:
1-Bobrowska Natalia;
2-Zwara Patrycja;
3-Stachowiak Olga

25m kraulem rocznik 2003:
1-Halbecka Natalia;
2-Plichta Laura;
3- Wesołowska Wiktoria

25m kraulem rocznik 2002 i starsze:
1-Belgrau Daria;
2-Ćwikałowska Magdalena;
3-Sobczak Katarzyna

25m grzbietowym rocznik 2006 i młodsze:
1-Gedowska Milena;
2-Stachowiak Zuzanna;
3- Byczkowska Weronika

25m grzbietowym rocznik 2004-2005:
1-Zwara Patrycja;
2-Stachowiak Olga;
3-Bobrowska Natalia

25m grzbietowym rocznik 2003:
1-Plichta Laura;
2-Fiedorowicz Julia;
3-Halbecka Julia

25m grzbietowym rocznik 2002 i starsze:
1-Płotka Zuzanna;
2-Ćwikałowska Zuzanna;
3-Belgrau Daria

Wyniki uczniowskich zawodów w kategorii chłopców:
25m nogami do kraula rocznik 2006 i młodsi:
1- Byczkowski Karol;
2-Lejk Jakub;
3-Kruszyński Mikołaj

25m nogami do kraula rocznik 2004-2005:
1-Kostuch Krzysztof;
2-Drywa Norbert;
3-Cierocki Damian

25m nogami do kraula rocznik 2003:
1-Kreschnik Oskar;
2-Formela Maksymilian;
3-Ropela Szymon

25m nogami do kraula rocznik 2002 i starsi:
1-Szymański Mateusz;
2-Cirocki Maksymilian;
3-Krygier Jakub

25m nogami do stylu grzbietowego rocznik 2006 i młodsi:
1-Król Dominik;
2-Kruszyński Mikołaj;
3-Byczkowski Karol

25m nogami do stylu grzbietowego rocznik 2004-2005:
1-Kostuch Krzysztof;
2-Drywa Norbert;
3-Nowiński Maciej

25m nogami do stylu grzbietowego rocznik 2003:
1-Cierocki Mateusz;
2-Potrykus Adrian;
3-Ropela Szymon

25m nogami do stylu grzbietowego rocznik 2002 i starsi:
1-Szymański Mateusz;
2-Krygier Jakub;
3-Cirocki Maksymilian

25m kraulem rocznik 2006 i młodsi:
1- Byczkowski Karol;
2-Elgert Juliusz;
3-Wolski Filip

25m kraulem rocznik 2004-2005:
1-Turowski Aleksander;
2- Szymichowski Szymon;
3-Drywa Norbert

25m kraulem rocznik 2003:
1-Drewa Andrzej;
2-Jankowski Sebastian;
3-Gliwa Filip

25m kraulem rocznik 2002 i starsi:
1-Szymański Mateusz;
2-Cirocki Maksymilian;
3-Belgrau Remigiusz

25m grzbietowym rocznik 2006 i młodsi:
1-Król Dominik;
2-Byczkowski Karol;
3-Elgert Juliusz

25m grzbietowym rocznik 2004-2005:
1-Kostuch Krzysztof;
2-Szymichowski Szymon;
3-Turowski Aleksander

25m grzbietowym rocznik 2003:
1-Jankowski Sebastian;
2-Prystupa Jakub;
3-Potrykus Adrian

25m grzbietowym rocznik 2002 i starsi:
1-Szymański Mateusz;
2- Cirocki Maksymilian;
3-Lewna Oskar

Złoty medal otrzymała najmłodsza startująca- Zosia Gruda urodzona w 2010 roku.

oprac.MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.