Centrum Sportów Wodnych i Promocji Regionu zaprasza na zajęcia

wtorek, 14 czerwca 2016 r., 09:04
fot. nadesłane

Zajęcia z parkour i freerun, Klub Młodych Odkrywców i szkółka żeglarska - to propozycje zajęć, na które zaprasza Centrum Sportów Wodnych i Promocji Regionu w Brodnicy Górnej.

O tym, jak ciekawie można spędzić czas w kompleksie położonym u stóp Złotej Góry przekonało się prawie 500 dzieci m.in. z Brodnicy Górnej, SP nr 1 i SP nr 5 w Kartuzach podczas imprezy zorganizowanej z okazji Dnia Dziecka. Na scenie Amfiteatru czekały na najmłodszych warsztaty i pokazy akrobatyczne na profesjonalnym sprzęcie sportowym do akrobatyki, jazda na rolkach oraz doświadczenia naukowe. Było też przeciąganie liny - nauczyciele - dzieci. Na Marinie pod pieczą instruktorów żeglarstwa UKŻ Lamelka odbywały się zajęcia żeglarskie dla odważnych.

- Ci, którym spodobały się zabawy parkour i freerun z grupą Movement Trójmiasto, a także osoby, które chciałyby spróbować tych efektownych zajęć, mają taką szansę - na Złotej Górze. W każdy czwartek odbywać się będą cykliczne zajęcia sportowe tego typu. Są to zajęcia rozwijające dla każdego - informuje Hanna Kajeta z CSWiPR na Złotej Górze.

Szczegóły pod nr tel. 798 708 808. CSWIPR zaprasza również osoby zainteresowane szkółką żeglarską w soboty od godziny 10.00

W środy o godz. 17.00 odbywają się cykliczne zajęcia w ramach Klubu Młodych Odkrywców (zajęcia odbywają się w ramach upowszechniania nauk ścisłych pod patronatem Centrum Kopernik).

oprac. MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.