Kartuskie Centrum Kultury zaprasza na niezywkłe wakacyjne zajęcia

wtorek, 14 czerwca 2016 r., 16:35
fot. nadesłane

Od 11 do 15 lipca przy Kartuskim Centrum Kultury funkcjonować będzie Klub Wakacyjny dla dzieci w wieku od 6 do 13 lat. Młodzież w wieku 14-19 lat możne natomiast uczestniczyć w zajęciach z amerykańskich sportów i cheerleadingu. Zajęcia poprowadzone przez Amerykanów będą bezpłatne. Zapisy rozpoczną się 15 czerwca.

Wakacyjny klub dla dzieci działać będzie od 11 do 15 lipca w godz. 10-14. W programie gry i zabawy, nauka angielskiego, opowieści biblijne, sport i wiele innych. Zajęcia poprowadzą Amerykanie razem z tłumaczami.

Ciekawe warsztaty zaplanowano też dla młodzieży w wieku 14-19 lat. Zajęcia ze sportów amerykańskich i cheerleadingu z profesjonalnymi trenerami z USA odbywać się będą od 11 do 15 lipca w godz. 15-17.

14 lipca o godz. 18 odbędzie się natomiast Texas Night. W Parku Solidarności czekać będą atrakcje, gry i zabawy dla całej rodziny. Nie zabraknie pysznego jedzenia wspólnych tańców i zabawy.

Szczegółowe informacje można uzyskać pod nr tel. 669 377 094.

Na zajęcia można zapisywać się w Kartuskim Centrum Kultury od 15 czerwca.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.