Turniej Gokken Cup w Żukowie

środa, 15 czerwca 2016 r., 11:26
fot. nadesłane

W sobotę, 4 czerwca w Hali Sportowej w Żukowie, klub sportowy Gokken zorganizował kolejny turniej "Gokken Cup", który był współfinansowany i współorganizowany przez powiat kartuski.

Zawody GOKKEN CUP ŻUKOWO należą do grupy turniejów rankingowych Pomorskiej Ligi Karate.

W ramach tego rankingu zdobywcy pierwszych 4 miejsc w swoich kategoriach otrzymają nagrody finansowe ufundowane przez Pomorski Związek Karate. W zawodach wzięło udział ponad 280 osób z 14 klubów z Polski oraz 1 z Rosji. Walki toczyły się na 5 matach przed prawie 11 godzin.

Był to ostatni turniej gdzie podopieczni klubu Gokken mogli sprawdzić swoje siły. W kwestii medalowej KS Gokken okazał się niegościnny i zdobył łącznie 39 złotych medali, 25 srebrnych oraz 35 brązowych, zajmując pierwsze miejsce w klasyfikacji generalnej klubów.

oprac. MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.