Kartuzy. Podczas prac przy budowie nastawni znaleziono niewybuch

poniedziałek, 20 czerwca 2016 r., 14:31
fot. archiwum/MD-Z

W poniedziałek w Kartuzach na ul. Gdańskiej znaleziono niewybuch. Na miejsce natychmiast wysłano policję i patrol saperski.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek około godz. 10 na ul. Gdańskiej w Kartuzach. Podczas prac przy budowie nastawni znaleziono niewybuch. Na miejsce wezwano policję i patrol saperski.

- Policjanci zabezpieczyli teren przy znalezisku do momentu przyjazdu saperów. Niewybuch bezpiecznie usunięto i wywieziono z miejsca budowy - informuje Magdalena Formela, p.o. oficera prasowego Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.