Lniska. Renault najechało na tył audi - trzy osoby w szpitalu

czwartek, 23 czerwca 2016 r., 23:42
fot. archiwum

Trzy osoby zostały przetransportowane do szpitala na skutek zdarzenia, do którego doszło w czwartkowy wieczór w Lniskach. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe.

Do zdarzenia doszło około godziny 19. na drodze krajowej nr 7. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, przyczyną zajścia było najechanie na tył audi przez renault. Wskutek zderzenia obu pojazdów, do szpitala przetransportowano aż trzy osoby - 35-letnią matkę z 2-letnim synem, którzy podróżowali renault oraz kierującego audi, 32-letniego mężczyznę.

Straty wstępnie oszacowano na około 20.000 zł.

W akcji ratowniczej wzięli udział OSP Leźno, JRG Kartuzy oraz zespoły ratownictwa medycznego.

Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.