Czaple. Spłonął barak - podpalił go właściciel?

czwartek, 23 czerwca 2016 r., 23:52
fot. archiwum

Na 5.000 zł oszacowano straty w wyniku pożaru drewnianego baraku w miejscowości Czaple (gm. Żukowo). Wszystko wskazuje na to, że przyczyną zdarzenia było podpalenie obiektu przez właściciela.

Zgłoszenie o pożarze dyżurny Powiatowego Stanowiska Kierowania w Kartuzach otrzymał około godziny 20.30. Po przybyciu na miejsce pierwszych zastępów straży pożarnej okazało się, że ogniem objęty jest drewniany barak. Obiekt o powierzchni 24 m2 spłonął doszczętnie, a straty oszacowano na około 5.000 zł.

Jak wynika z uzyskanych przez nas informacji, najbardziej prawdopodobną przyczyną pożaru było podpalenie przez właściciela.

W akcji gaśniczej wzięli udział OSP Leźno oraz JRG Kartuzy.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.