Dlaczego opłaca się wyjechać na wakacje z Niemiec?

piątek, 24 czerwca 2016 r., 19:36
fot. nadesłane

Każdy, kto kiedykolwiek przeglądał oferty biur podróży natrafił z pewnością na propozycję wyjazdu z Niemiec. Jak się okazuje oferty last minute na kierunki egzotyczne są dużo bardziej atrakcyjne cenowo w Niemczech niż w polskich biurach podróży.

Niemieckie biura podróży tj. Neckermann, Schauinsland Reisen, FTI Touristik, All Tours czy choćby znana polskim turystom marka TUI, działają w branży od kilkudziesięciu lat. Doświadczenie oraz doskonała znajomość rynku przekładają się na perfekcyjnie dopracowane oferty i pakiety w konkurencyjnych cenach. Organizatorzy są w stanie zaoferować niższe ceny za wakacje na kierunkach egzotycznych. Szczególnie atrakcyjne są oferty last minute i to one cieszą się popularnością wśród polskich klientów.

Dlaczego warto skorzystać z wyjazdu na wakacje z Niemiec? Przemawia za tym przede wszystkim:
- atrakcyjna cena wakacji last minute,
- bezpieczeństwo i ubezpieczenie wakacji,
- gwarancja biura podróży,
- bogata oferta tzn. dużo większy wybór kierunków egzotycznych oraz hoteli niż w katalogach polskich biur podróży. Ponadto niemieckie oferty są bardziej elastyczne, niż te oferowane w polskich biurach - zamiast 7 czy 14 dni wakacji można wybrać wyjazd 10-ciodniowy.
- wyższa jakość obsługi tzn. wielkość oraz doświadczenie niemieckiej branży turystycznej pozwala na rezerwację części hotelu czy kurortu wyłącznie dla klientów biura. Obsługa hotelowa stara się zagwarantować tym turystom wyższą jakość obsługi oraz komfortowe wakacje, gdyż zależy im na dalszej współpracy.

Biuro Dreamtours.pl od 8 lat organizuje dla Polaków wakacje z niemieckimi touroperatorami. To cenione biuro specjalizuje się szczególnie w kierunkach egzotycznych. W ofercie znajdują się wakacje na Malediwach, wczasy na Dominikanie, Seszelach czy wycieczki na Bali TYLKO ze sprawdzonymi touroperatorami z Niemiec. Ceny ofert last minute na tych kierunkach w biurze Dreamtours.pl są duża bardziej atrakcyjne i dostępne dla większości polskich turystów.

Do wakacji last minute, czyli na ostatnią chwilę, należy właściwie się przygotować. Zaplanować urlop, zaopatrzyć się w niezbędne rzeczy, przygotować walizki i poszukać na stronie internetowej interesującego kierunku. Wcześniejszego przygotowanie wszystkich rzeczy jest bardzo ważne, bo należy mieć świadomość, że lot może być już za 2 dni. Dlatego na ostatnią chwilę zostawmy wyłącznie rezerwację biletu i organizację podróży na lotnisko.

Wakacje z Niemiec mogą niektórym wydawać się ryzykowane ze względu na odległość i język obcy. W rzeczywistości podróż na lotnisko do Berlina wcale nie musi być trudna, a komunikatywna znajomość języka angielskiego wystarczy. Można dojechać własnym autem (na czas urlopu zostawić na parkingu lotniskowym), samolotem lub komunikacją publiczną. Polacy często wybierają pociągi, bo bilety na trasie Warszawa - Berlin kosztują niewiele ponad 30 euro.

KOMENTARZE
Możliwość komentowania została wyłączona.