Żukowo. Zderzenie forda ze skuterem

piątek, 24 czerwca 2016 r., 20:08
fot. MSz

Jedna osoba została poszkodowana w wypadku, do którego doszło w piątkowe popołudnie w Żukowie. Samochód osobowy zderzył się tam ze skuterem.

Do zdarzenia doszło w piątek około godziny 19. na drodze krajowej nr 7 w Żukowie. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, jadący w stronę Gdańska skuter z niewyjaśnionych dotąd przyczyn najechał na tył poprzedzającego go forda mondeo.

Na skutek tego kierowca jednośladu przewrócił się, a obrażenia jakie odniósł spowodowały, że musiał zostać przetransportowany do szpitala.

Szczegółowe okoliczności zdarzenia ustala policja.

W akcji wzięła udział JRG Kartuzy, OSP Żukowo, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

MSz

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.