Kiełpino. Mężczyzna spadł ze słupa podczas imprezy sobótkowej

piątek, 24 czerwca 2016 r., 23:38
fot. archiwum/MSz

Podczas sobótek organizowanych w Kiełpinie doszło do wypadku. Mężczyzna spadł na ziemię ze słupa podczas jednej z konkurencji. Do szpitala przetransportowano go śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Do zdarzenia doszło w piątek późnym wieczorem na imprezie sobótkowej w Kiełpinie. Jak wynika z uzyskanych przez nas informacji, jedna z organizowanych tam zabaw polegała na wspinaniu się na słup.

- Jeszcze przed jej rozpoczęciem jeden mężczyzna zaczął wchodzić na górę przy użyciu paska, który niedługo później pękł. Na skutek tego spadł on na ziemię z wysoka - relacjonuje jeden ze świadków.

Wkrótce na miejsce wypadku wezwano służby ratownicze, które udzieliły pomocy poszkodowanemu. Dalsze działania straży polegały na zabezpieczeniu lądowiska dla śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, który przetransportował mężczyznę do szpitala.

W akcji ratowniczej wzięła udział także OSP Somonino oraz OSP Goręczyno.

MSz

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.