Banino. Zderzenie passata z citroenem

piątek, 1 lipca 2016 r., 19:37
fot. AL

Jedna osoba trafiła do szpitala na skutek zdarzenia, do którego doszło piątkowym popołudniem na ulicy Lotniczej w Baninie. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe.

Do zdarzenia doszło przed godziną 18. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący citroenem wyjeżdżając z parkingu i skręcając w lewo, wymusił pierwszeństwo przejazdu na jadącym od Miszewa w kierunku Banina passacie. VW po zderzeniu wylądował w rowie.

Poszkodowana w zajściu została pasażerka citroena, którą przetransportowano do szpitala. Oboje kierujący byli trzeźwi. Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja.

W akcji ratowniczej wzięli udział OSP Banino, JRG Kartuzy oraz zespół ratownictwa medycznego.

Odcinek drogi, na którym doszło do zdarzenia, na czas wykonywania czynności był zablokowany. W tym czasie pojazdy na objazdy kierowali strażacy.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.