Borkowo. Wypadek przed mostem - dwuletnie dziecko w szpitalu

środa, 6 lipca 2016 r., 19:07
fot. MSz

Trzy osoby zostały poszkodowane w wypadku, do którego doszło w Borkowie. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe.

Do zdarzenia doszło w środę o godzinie 17.15, na drodze wojewódzkiej nr 211.

- Kierująca oplem corsą 27-letnia mieszkanka powiatu kartuskiego jadąc w kierunku Kartuz nie zachowała należytej ostrożności i wpadła w poślizg. Jej samochód obrócił się i zjechał na przeciwny pas ruchu. Tam zderzył się z fordem mondeo, którym kierowała 34-latka z powiatu kartuskiego - informuje Magdalena Formela, p.o. rzecznika kartuskiej policji.

Szczegółowe okoliczności zajścia ustala policja.

Na skutek zdarzenia poszkodowana została dwójka dzieci w wieku dwóch i 12 lat z forda, a także i kierująca oplem. Cała trójka została przetransportowana do szpitala.

W akcji ratowniczej udział wzięła JRG Kartuzy, OSP Żukowo, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Na czas czynności trwających na miejscu wypadku droga została zablokowana w obu kierunkach.

MSz

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.