Przyjaźń. Na festyn można przyjść z prezentem dla dzieci z hospicjum

czwartek, 7 lipca 2016 r., 21:07
fot. nadesłane

Za dwa tygodnie, w sobotę 23 lipca odbędzie się "Festyn Przyjaźni". Organizatorzy zaplanowali wiele atrakcji - od konkursów z nagrodami po muzykę na żywo. Wystąpią m.in. zespoły: Universe, Power Play, Eratox. Oprócz dużej dawki rozrywki pomyślano także o wsparciu dla pomorskiego hospicjum dla dzieci.

W trakcie festynu hospicjum będzie w swoim namiocie zbierać rzeczy najbardziej potrzebne dla ich podopiecznych. Każdy uczestnik imprezy może dzieciom podarować takie artykuły jak: pampersy,

chusteczki nawilżające, środki czystości, pluszaki (wyprane) i kosmetyki do pielęgnacji dzieci.

- Jako sołtys a zarazem organizator Festynu Przyjaźni w tym roku rezygnuję z organizowania loterii fantowej - powiedział Krzysztof Krasowski sołtys Przyjaźni. - Wszystkie artykuły, które miały być przez nas wykorzystane dla potrzeb loterii, przekażemy Pomorskiemu Hospicjum dla Dzieci, które zamiast nas przeprowadzi loterię na festynie a cała zebrana kwota wzbogaci ich konto.

Organizatorzy liczą na dobre serca uczestników imprezy i wsparcie tej cennej akcji.

Festyn, który odbędzie się na boisku piłkarskim, rozpocznie się o godz. 16.30, a będzie trwał do białego rana, jeśli pogoda dopisze.

L.T.

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.