Paulina Reiter powołana na zgrupowanie Kadry Polski Kadetek

piątek, 8 lipca 2016 r., 11:31
fot. nadesłane/Wieżyca

Zawodniczka Wieżycy Stężyca Paulina Reiter otrzymała powołanie na zgrupowanie Kadry Polski Kadetek. Paulina uprawia siatkówkę od ósmego roku życia. Mimo młodego wieku posiada na swoim koncie wiele osiągnięć m.in. cztery medale Mistrzostw Pomorza w tym trzy złote oraz dwa Mistrzostw Polski brąz i złoto.

Posiada też wiele indywidualnych wyróżnień z których najważniejsze to tytuł najlepszej zawodniczki z finału Mistrzostw Polski w Krakowie. Od dwóch lat jest czołową zawodniczką Kadry Pomorza. W tym roku w Ogólnopolskim Turnieju Talentów z reprezentacją Polski Północnej zajęła drugie miejsce, będąc wybijającą się zawodniczką. Powołanie do Reprezentacji Polski to kolejny krok w karierze tej utalentowanej siatkarki.

Trener Maciej Stefanowski o swojej zawodniczce mówi: Paula jest nie tylko utalentowana, posiada też nieprzeciętne parametry 186 cm wzrostu ale przede wszystkim jest bardzo pracowita i sumienna. Ma też świadomość że bez zespołu nie osiągnęła by tego wszystkiego. Zespół też zawsze na nią może liczyć. Ma także duże wsparcie w rodzinie i wspaniałe warunki do rozwoju jakie stwarza jej i innym zawodniczkom Klub Wieżyca.

nadesłane/info. Wieżyca

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.