Truskawkowe podziękowania dla partnerów i sponosorów

piątek, 8 lipca 2016 r., 11:33
fot. archiwum

Kaszubskie Stowarzyszenie Producentów Truskawek oraz organizatorzy I Festiwalu Truskawek Kaszubskich dziękują wszystkim, którzy zaangażowali się i wspierali organizację imprezy oraz wyjazd i promocję truskawek kaszubskich na Euro 2016 w Paryżu.

Podziękowanie za Kaszubskie Truskawki na Euro 2016

Dziękujemy wszystkim, którzy umożliwili promocję truskawek kaszubskich na Euro 2016 w Paryżu. Podziękowania w szczególności kierujemy do:

Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi

Ambasady RP w Paryżu

Wydziału Promocji Handlu i Inwestycji w Paryżu

Polskiej Organizacji Turystycznej

oraz do wszystkich, którzy zaangażowali byli w przygotowanie truskawek na Kaszubach oraz ich transport do Paryża

Andrzej Klasa - koordynator przedsięwzięcia

Kaszubskie Stowarzyszenie Producentów Truskawek

I Festiwal Truskawek Kaszubskich

Dziękujemy wszystkim sponsorom, partnerom i patronom I Festiwalu Truskawek Kaszubskich w Chmielnie. Naszym zacnym gościom z Podhala: wiceprzewodniczącemu Rady Powiatu Tatrzańskiego panu Mateuszowi Nędza-Kubiniec i SZPiT "POLANY" z Kościeliska. Szczególne podziękowania kierujemy do autorów kulinarnej oprawy pana Łukasza Konika i dra Jarosława Kłodziñskiego oraz do mediów, które informowały o tym wydarzeniu.

Edyta Klasa
Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury Sportu I Rekreacji

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.