Dni Powiatu Kartuskiego - niedziela z Organkiem i Lao Che

niedziela, 10 lipca 2016 r., 23:57
fot. MD-Z

Rockowy finał miały tegoroczne Dni Powiatu Kartuskiego. Trzynasta Biesiada Kaszubska zakończyła się świetnymi koncertami Organa i Lao Che. Mocne gitarowe brzmienia zachwyciły zebraną w Parku Solidarności publiczność.

Dwudniowe święto powiatu kartuskiego dobiegło końca. Ale jego finał publiczność będzie długo wspominać. Wszystko za sprawą świetnych koncertów, podczas niedzielnej odsłony imprezy w Kartuzach królował rock. Najpierw na scenie pojawił się Organek, a po nim grupa Lao Che.

- Ogromnie cieszę się, że w Kartuzach posłuchać można było w końcu fajnej, rockowej muzyki. Organek dał świetny popis gitarowych umiejętności, uwielbiam jego kawałki, choć koncert mógł być dłuższy. Lao Che to była petarda! Świetnie się bawiłam - mówiła Agnieszka, jedna z uczestniczek koncertu.

Przed Organkiem wystąpiła Damroka z zespołem, która zaśpiewała utwory z najnowszej płyty. Przed koncertami w Parku Solidarności królowały kraina rękodzieła, i artyści ludowi. Było sporo atrakcji dla najmłodszych.

Przypomnijmy, że pierwszego dnia imprezy odbył się Festiwal Ludzie dla Ludzi, a wieczorem wystąpili Jan Konop Band i Ania Dąbrowska.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.