Miał 3 promile, wtargnął pod koła samochodu

poniedziałek, 11 lipca 2016 r., 11:02
fot. archiwum/MD-Z

Do szpitala trafił mieszkaniec Gdańska, który w Borkowie wtargnął pod nadjeżdżający samochód. Jak się okazało miał w organizmie prawie 3 promile alkoholu. W miniony weekend policjanci zatrzymali również 62-letniego kierowcę fiata seicento, który miał w organizmie 2,2 promila.

Do zdarzenia doszło w sobotę w Borkowie. Mieszkaniec Gdańska był nietrzeźwy. W pewnym momencie wyszedł na jezdnię, wprost po koła seata.

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że mężczyzna wtargnął na drogę wprost pod nadjeżdżający w kierunku Żukowa samochód marki seat leon, którym kierowała 22-letnia mieszkanka powiatu kartuskiego - informuje Magdalena Formela, p.o. oficera prasowego Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach.

Kierująca seatem była trzeźwa. Mężczyznę przewieziono do szpitala. Okoliczności zdarzenia bada policja.

Podczas weekendu policjanci zatrzymali też kolejnego nietrzeźwego kierowcę. Zatrzymany w niedzielę o godz. 16.50 w Dzierżążnie 62-latek kierował fiatem seicento. Po przebadaniu okazało się, że ma 2,2 promila alkoholu w organizmie. Mężczyzna nie posiadał też uprawnień do kierowania pojazdami.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.