Odpust w Sianowie - gdzie wystąpią utrudnienia w ruchu i jak ich uniknąć?

środa, 13 lipca 2016 r., 12:34
fot. nadesłane/SM Kartuzy

W związku z uroczystościami odpustowymi w Sianowie pojawią się utrudnienia w ruchu. Kierowcy, którzy w najbliższy weekend nie zamierzają wybierać się na odpust ale chcą przejechać trasą Kartuzy-Mirachowo, powinni skorzystać z objazdów.

W najbliższą niedzielę w Sianowie odbędą się uroczystości odpustowe połączone z 50-leciem koronacji Cudownej Figury Matki Boskiej Sianowskiej oraz 200-lecie kościoła w Sianowie. W związku z tym na trasie dojazdowej do Sianowa od godziny 9. do 15. mogą pojawić się czasowe utrudnienia w ruchu drogowym spowodowane

W związku z uroczystościami odpustowymi w Sianowie które zbiegają się z 50-leciem koronacji Cudownej Figury Matki Bożej Sianowskiej oraz z 200-leciem kościoła w Sianowie w dniu 17 lipca 2016r na trasie dojazdowej do miejscowości Sianowo pomiędzy godz 9,00-15,00 mogą wystąpić czasowe utrudnienia w ruchu drogowym.

- Dla osób nie zainteresowanych udziałem w uroczystościach odpustowych zalecane będzie korzystanie z bezkolizyjnego objazdu Sianowa poprzez miejscowości Kolonia, Głusino i Staniszewo - radzi kartuska Straż Miejska.

Strażnicy dodają że, pielgrzymów na parkingi kierować będą druhowie z OSP, proszą także o bezwzględne przestrzeganie poleceń osób kierujących ruchem.

nadesłane: SM Kartuzy
oprac. MSz

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.